Pro klienty Otys-consulting a Amplio s.r.o. mám výraznou slevu na účast na www.ebizforum.cz - největší nákupní konferenci v ČR a SR. Pouze pro přímé klienty - i nově přihlášené. Počet je limitovaný. Zájemci ozvěte se mi e-mailem nebo zavolejte. Karel Otýs

S velkou radostí oznamujeme, že se narodila společnost Amplio, s.r.o. , nová specializovaná vzdělávací společnost pro nákupní a obchodní týmy. 

Tímto jsem změnil své podnikání z OSVČ Karel Otýs na komplexní vzdělávací služby pro firemní nákup a B2B obchod pdo hlavičko Amplio, s.r.o..

Neváhejte se na nás obrátit s jakýkoliv požadavkem na rozvoj nákupu či obchodu. Vždy pro Vás hledáme řešení přesně na míru s  nejlepší lektory s unikátním know-how a vlastní úspěšnou praxí v oboru.

Pro nedočkavé zveřejňuji zatím alespoň témata podzimních kurzů. 

Firemní nákup: Efektivní nákupní proces, Strategický nákup, Operativní nákup, Zákaldy vyjednávání v nákupu, Pokročilé vyjednávací techniky pro nákupčí.

B2B obchod: Akvizice a jak získávat zákazníky, Strategie B2B obchodu, Zákaldy B2B obchodního vyjednávání, Pokročilé techniky pro B2B obchodníky.

Podrobnosti čekejte začátkem června.

Karel Otýs

Do konce května budou zveřejněny nová témata i podzimní termíny pro otevřené kurzy pro firemní nákup a B2B obchod v Praze. Kurzy budou sestavené do ucelených cyklů Akademie pro nákup i akademie pro obchod. A bude je možné absolvovat jako celý cyklus i jednotlivě. Pořadatelem kurzů budu moje nová vzdělávací společnost Amplio s.r.o. Tak se sem vraťte na začátku června a vyberte si svů kurz na podzim. Těším se. Karel Otýs

Nahromadilo pár novinek.

Ukončení spolupráce se vzdělávací společností Gradua.

Otevření a přesun zcela nových otevřených kurzů do Prahy.

Otevření kurzů pro B2B obchodníky.

Bližší v textu.

Jedna z televizních reklam na síť čerpacích stanic používala hlášku „vyplatí se Vám dojít až k nám“ a měla ukázat, že nemusí platit, že to co je nejblíž, je to nejlepší.  A že se vyplatí si počkat.

Dnes mi při pohledu na termíny mých kurzů v Mirošově na podzim napadla její parafráze.

Vyplatí se Vám počkat až na nás. Proč? Pro kvalitní, aktuální, praktické kurzy a tréninky, které Vás připraví na každodenní práci ve firemním nákupu přesně, jak potřebujete. Na konci článku najdete tři pádné důvody.

Festival těch nejlepších kousků mezi kurzy a tréninky pro nákupčí a B2B obchodníky.

Produkce: Topvision, scénář a režie: Karel Otýs, osoby a obsazení: nákupčí

Termín: květen, červen

Místo: Praha

Poslední volné vstupenky zakoupíte v pokladně zde.

Program na dva měsíce dopředu v odkazu na pokladnu nebo níže:

Zpracoval jsem komplexní přehled všech témat kurzů a tréninků, které realizuji jako firemní kurzy. Jedná se typický obsah nejčastěji realizovaný. Při konkrétní zakázce upravuji téma, obsah, pormu, harmonogram vždy na konkrétní potřeby.

Komplexní přehled témat firemních kurzů pro nákupčí na rok 2017

Realizuji firemní kurzy pro všechny typy firem již od 4 (případně 3) členů nákupního týmu.

Není nic jednoduššího než poslat poptávku nebo zavolat a připravím návrh i pro Vás.

Karel Otýs

Váš profesionální průvodce světem firemního nákupu.

 

Aktuálně jsou vyhlášené termíny kurzů takto:

Komoditní strategie v nákupu - 30. - 31.3. 2017,

Úspory v nákupu - 5.10. 2017,

Vyjednávání s dodavateli v nákupu - 10. - 11.10. 2017.

Registrace otevřeny. A samozřejmostí je záruka konání.

Karel Otýs

Otevřen mimořádný termín kurzu Úspory v nákupu - čtvrtek 2.3. 2017. Aktuálně ještě tři volná místa.

V kurzu Úspory v nákupu - Mirošov u Rokycan 2.2. 2017 jsou poslední dvě volná místa. Tak v případě zájmu neváhejte s registrací. Nechce-li vyplňovat registraci na webu, stačí poslat email a registraci provedu za Vás.

Tak po delší době nové čtení v Blogu o nákupu. A protože čekání bylo delší, článů tam je více. Tak hezké počtení a naviděnou na některém z kurzů v únoru 2017 v Mirošově u Rokycan

nebo na firemním kurzu přímo u Vás.

Karel Otýs