Pro rok 2017 jsou vypsány v katalogu kurzů pro nákupčí termíny na únor 2017. Tři top témata průběžně aktualizovaná v souladu s aktuálním vývojem firemního nákupu.

Druhým pilířem vzdělávání pro nákupní týmy jsou firemní kurzy dle Vašeho zadání. Téma, forma i obsah je vždy tvořeno přesně pro Vás na základě společné analýzy potřeb. Realizace již od 4 účastníků.

V otevřených kurzech jde o tato témata.

Úspory v nákupu, které jsou stále více komplexnější činností nákupu zasahující do všech částí nákupního procesu a vyžadující si spolupráci s ostatními útvary.

Vyjednávání v nákupu pro všechny situace s dodavateli zahrnující nezbytný znalostní základ a trénink a řešení konkrétních situací z Vaší praxe.

Komoditní strategie jako komplexní nákupní přístup ke správě jednotlivých nákupních kategorií s řešením konkrétních kategorií dle Vašich preferencí.

Ve firemních kurzech je stálicí Nákupní akademie jako komplexní vzdělávání pro každého nákupčího a manažera nákupu a specifické kurzy tvořené na míru - například komoditní strategie jen pro Vaše nákupní kategorie, e-aukce a e-poptávky, výběrová řízení a vyjednávání zaměřené jen na Vaše konkrétní jednání.

Vždy podrobné materiály (sloužící pro Vaši další potřebu si odnesete sebou a to i v tištěné a možno i v elektronické podobě) slouží jako znalostní základ a na místě probíhá vzájemná diskuse, řešení a sdílení k tématu. Oceňujete možnost improvizace přímo na místě vyplývající z mé dlouholeté praxe a sdílené zkušenosti z jných firem.

V případě zájmu o kurzy Vám zpracuji nabídku, případně zodpovím jakékoliv dotazy.

Váš průvodce světem firemního nákupu Karel Otýs