Jedna z televizních reklam na síť čerpacích stanic používala hlášku „vyplatí se Vám dojít až k nám“ a měla ukázat, že nemusí platit, že to co je nejblíž, je to nejlepší.  A že se vyplatí si počkat.

Dnes mi při pohledu na termíny mých kurzů v Mirošově na podzim napadla její parafráze.

Vyplatí se Vám počkat až na nás. Proč? Pro kvalitní, aktuální, praktické kurzy a tréninky, které Vás připraví na každodenní práci ve firemním nákupu přesně, jak potřebujete. Na konci článku najdete tři pádné důvody.

A možná také proto, že o prázdninách se má odpočívat :-) a na kurzy jít až na podzim.

A na jaké kurzy a do kdy vlastně máte čekat?

Úspory v nákupu 5. 10. 2017

Trénink vyjednávání v nákupu 10. – 11. 10. 2017

Komoditní strategie v nákupu – 31. 10. 2017

Zaregistrovat se můžete hned, abyste měli místo jisté a mohli se těšit :-).

Na trénincích obchodníků vždy říkám „řekněte mi tři důvody, proč bych měl nakoupit zrovna od Vás“ a žádám odpověď, která mi jako nákupce přesvědčí. Takže, když je z toho zkouším, měl bych to také umět :-).

Takže, zde jsou ty tři důvody, proč se vyplatí na mé kurzy počkat až na podzimu.

  Jsou vždy zaměřené na Vaše konkrétní potřeby.

(umožňuje to malá skupina - max 8, Vaše aktivní spolupráce a chuť do práce a moje praktické zkušenosti, nejedeme podle slidů, ale řídíme se Vašimi potřebami).

Jsou vyváženou kombinací znalostního základu a praxe.

(poměr znalostního základu spojeného se vzájemnou diskusí a poměr tréninku, řešení příkladů a Vašich témat je dle typu kurzu od 50/50 až do 30/70)

Neučíme se znát. Učíme se používat znalosti a dovednosti.

(to, že budete něco znát, je Vám k ničemu, když to nebudete umět správně použít. Přečtete si na tohle téma něco bližšího k rizikům ve vyjednávání s dodavateli).     

Ve skutečnosti je důvodů proč přijít na mé kurzy mnohem více a určitě je sami objevíte v popisu kurzů nebo například v článku Proč přijít na můj trénink vyjednávání.

Nabízím Vám prostě kvalitní vzdělávací kurzy, které zlepší výsledky Vaší práce, a tím i Vašeho firemního nákupu a tím i výsledky Vaší firmy. A proto se na kurzy chodí ne?

No, a pokud se nemůžete rozhodnout na který kurz se přihlásit, vyřešte to jako mnozí jiní před Vámi – přihlaste se na všechny a získejte nižší cenu a ušetřete ještě před kurzem :-).