To se dozvíte již ta tři týdny.

Správné, optimální, efektivní, ale zároveň transparentní, objektivní, průkazné, jednoduše reportovatelné, realizované na základě důkladných analýz a zvážení všech vlivů.

Ano takové má být nákupní rozhodnutí, takový má být postup při nákupu materiálu, služby, investice, opravy, náhradních dílů, komodit, výrobků potřebných pro fungování každé firmy.

Příprava a realizace nákupu je tou nejzákladnější dovedností každého nákupce. Není to vůbec intuitivní záležitost, není to vůbec jednoduchá dovednost.

Jde o peníze, dost často o hodně peněz a navíc o peníze, které nejsou ve většině případů Vaše.

Jsou to peníze někoho jiného, utrácíte cizí peníze a musíte být vždy připraveni vysvětlit, proč nakupujete tím daným konkrétním způsobem, proč jste zvolili zrovna poptávku, nebo výběrové řízení, nebo e-aukci, nebo vyjednávání, proč jste oslovili konkrétní dodavatele a na jiné a vůbec podle čeho jste rozhodli, kdo je lepší a kdo horší. Jaká data jste měli k dispozici, jak jste je vyhodnotili.

Musíte prostě zvolit takový postup, který zajistí co nejlepší využití financí, které se za nákup vydají.

Dosud se postupy tvořili podle objemu , tj. když utrácím méně volím jiný postup, než když utrácím více. Dosud byl určován minimální počet dodavatelů, které je nutno oslovit. Ale tyto postupy jsou minulostí.

Dnes je nákup stále více profesionalizován, vyžadující postupy založené na analýzách, zhodnocení dat, porovnání dřívějších nákupů s těmi plánovanými, soustavném vyhledávání dodavatelů, a neustálém porovnávání různých nákupních postupů, abyste mohli vybrat ten nejlepší vzhledem k zadání, které máte.

Chcete-li se stát opravdovými profesionály ve výběru dodavatele, v přípravě zadání, ve správném výběru nákupního postupu a zároveň umět toto rozhodnutí zdůvodnit, obhájit, realizovat, tak přijďte na kurz

Komoditní strategie v nákupu v Mirošově u Rokycan 21. a 22. 4. 2016.

Dozvíte se nové trendy v nákupních postupech, naučíte se vybrat ten správný, zjistíte, co vše musíte analyzovat a zohlednit při tvorbě nákupního postupu.

Nebudu Vám říkat, že stanete super nákupčími, nebo že se po kurzu stanete ihned nákupními mistry. To ne. Neslibuji nic, co nemohu splnit, a tohle nemůže splnit nikdo. Ale určitě Vám mohu slíbit, že k tomu položíme dobré základy, ukáži Vám nástroje, postupy, metody a cesty jak toho dosáhnout a pak už je to na Vás.

Vlastně ne tak úplně. Podíváte-li se dobře do podmínek kurzu – konkrétně bonusů a co dostanete navíc, tak zjistíte, že součástí kurzu je i asistence při Vaší práci po kurzu. A to také není k zahození, mít přítele na emailu.

Těším se na viděnou již za tři týdny v Mirošově u Rokycan v příjemném rodinném prostředí hotelu Na statku.

Dopravní dostupnost je 7 km  z D5 Praha- Plzeň, exit Rokycany.

Těším se na viděnou na kurzu, jehož spolutvůrci jsou účastníci. Kurz je totiž praktický, vždy přizpůsobený konkrétním účastníkům a jejich potřebám.

Těším se na viděnou na kurzu, kde řešíme společně Vaše konkrétní témata a nacházíme řešení.

Těším se na viděnou na kurzu, který je skutečně praktický, založený na společné práci všech účastníků.

Proto je také omezen počet účastníků.

Registraci můžete provést zde.

A abych nezapomněl – konání je garantováno. Nemusíte mít obavy ze zrušení kurzu.

A ještě doporučení. Přihlaste se i na jiné kurzy a získejte lepší cenu.

Těší se na Vás Karel Otýs

Váš osvědčený průvodce světem firemního nákupu