Mám stále intenzivnější pocit hraničící s jistotou, že na trhu chybí nabídka vzdělávání pro firemní nákupu pro malé firmy s jedním či několika nákupčími. Rozhodl jsem se s tím něco udělat.

Ano chodí na otevřené kurzy, kde získávají inspiraci. Ale firemní kurzy jsou pro ně z cenových důvodů většinou nedostupné. Prostě po přepočtu na jednoho účastníka drahé. Jsou tím ochuzeni právě o kouzlo individuálního přístupu, o řešení zrovna a pouze jejich témat a problémů.

A přitom jsou na vše sami a nemají za sebou silný tým. Dost často je nákupčí sám sobě šéfem, nebo i šéf nakupuje.

Dlouho o tom přemýšlím a rozhodl jsem se připravit speciální nabídku pro tento typ firem a jejich nákupčí, tak aby si mohli dovolit také firemní kurzy na zakázku či individuální vzdělávání a poradenství.

Nabídka není veřejná. Máte-li o ni zájem a jste z popsané kategorie firem, napište mi nebo zavolejte a rád Vám po zjištění vašich potřeb připravím nabídku.

Pro inspiraci tématy se podívejte do sekce firemní kurzy nebo na

katalog otevřených kurzů..

a pokud si nic nevyberete, třeba nalezntete inspiraci v některým z článků na blogu o firemním nákupu , jejichž počet jsem právě dnes zaokrouhlil na 40.

Může to být kterýkoliv z nich upraven pro Vás nebo úplně jiný dle Vašich potřeb.

Kontakty jsou telefon 602447905, nebo e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Karel Otýs

Váš průvodce světem firemního nákupu