pondělí, 01 září 2014 15:22

Ebizforum 2014 Ostrava

Napsal(a)

V letošním se uskuteční již jubilejní desátý ročník jedné z největších akcí pro nákupce v Ćeské republice a na Slovensku. 10. ročník konference Ebizfórum se koná ve dnech 5. až 7. 11. 2014 v hotelu Imperiál v Ostravě. Určitě stojí za to se podívat na webové stránky akce, projít si program, který je opravdu pestrý a bohatý. Už to dávno není jen o e-aukcích jako dříve. Obsahem jsou témata napříč firemním nákupem.

Konference trvá tři dny. Firemní sektor má první den autorské semináře, kdy souběžně ve dvou sálech vystupují postupně osobnosti firemního nákupního světa se svými autorskými workshopy. Druhý den je velký workshop ve velkém sále pro všechny účastníky z firemního sektoru. Třetí den patří pořadateli - společnosti NAR marketing, která představí své produkty, novinky, a vůbec se bude mluvit o tom, kam se posouvá vývoj v elektronických nákupních nástrojích. Souběžně po celé tři dny běží také program pro účastníky z veřejného sektoru na témata z problematiky veřejných zakázek.

V rámci konference se udělují také ceny Fair sourcing awards - ceny slušného nákupu,  které uděluje Asociace poskytovatelů a uživatelů elektronických nákupních nástrojů APUEN. Podrobnosti o soutěži, pravidlech i o možnosti přihlášek naleznete na stránkách asociace www.apuen.cz.

 

Tak pokud jsem vzbudil Váš zájem koukněte pro více informací na www.ebizforum.cz, kde se dozvíte více.

Váš Karel Otýs

 

Naposledy změněno úterý, 11 listopad 2014 18:26
Více z této kategorie: Procurement train Josefa Zrníka »
Pro psaní komentářů se přihlašte