středa, 29 říjen 2014 23:23

Procurement train Josefa Zrníka

Napsal(a)

Procurement train Josefa Zrníka.

Tedy,aby nedošlo k omylu, Josef pořád dělá nákup, nepřesedlal na strojvedoucího ani nezačal podnikat v železniční dopravě. alespoň co vím, tak snad nemá v tomto ohledu nějaké tajemství :-).

Josef měl prostě skvělý originální nápad. Vypravit Procurement Train, nákupní vlak, tedy spíše vagón. Dohodl se s firmou Regiojet, pronajal jeden vagón, která je z poloviny tvořen malou kavárnou a z poloviny třemi kupé. Prostor pro diskusi zhruba 20 lidí. Vlak bude uhánět rychlostí 160 km/h z Prahy do Ostravy 4.11. v 16:44 z Prahy a poveze nákupce na konferenci Ebizfórum, tedy malou část účastníků, protože těch je jinak asi 300. Skoro by se dalo říct tu šťastnější malou část, která získala místo v  nákupním vlaku. 

Budeme přes tři hodiny zavřeni ve vlaku (píši, že budeme, neboť mi Josef přizval ke spolupráci, za což jsem mu vděčný a těším se) a budeme vážně i nevážně diskutovat o veselých a vážných věcech z našeho nákupního života. Jednotlivé bloky programu nejsou dány časovými úseky , ale stanicemi. Takže první blok je od Prahy do Pardubic a tak dále až do Ostravy. Témata jsou zajímavá, možná trochu netradiční, ale nemá to být vážný workshop, ale přátelská diskuse nákupců.

Co je na celé věci nejlepší. No, že nikdo nemůže vystoupit ani odejít. tedy vystoupit může třeba už v Pardubicích, ale pak se nějak sám musí dostat do Ostravy. Před diskusí, otázkami a možná i vzrušenější debatou nelze nikam utéct (toaleta je tam jen jedna a za jízdy vystoupit nelze). 

Takže přátelé nákupci, Vy šťastnější co máte koupený lístek, s Vámi se těším na viděnou ve vlaku. A Vy ostatní, no příští rok to chce se zajímat dříve. 

Podrobnosti a možná i možnost koupit nějaké vrácené lístky těmi co nemohou jet  zde: www.zrnik.cz.

Za vlakový personál Procurement Train Karel Otýs

Naposledy změněno úterý, 11 listopad 2014 18:25
Pro psaní komentářů se přihlašte